O ubytovaní

V Priváte MAKO už veľa rokov ubytovávame návštevníkov severného Slovenska, ktorí požadujú perfektnú lokalitu i komfort za rozumnú cenu. Nech už za nami prídete kedykoľvek, usilujeme sa vždy o to, aby ste od nás dostali to najlepšie. Skúste sa nám ešte dnes ozvať a rezervovať si termín svojej budúcej dovolenky! Tešíme sa na Vás.

Ubytovanie v Priváte MAKO
U nás si to svoje nájde každý člen Vašej rodiny, a ak práve nebudete cestovať po okolí, dokážeme Vám zaručiť, že sa v našom ubytovaní budete cítiť dobre. Počas Vášho pobytu budete bývať v apartmáne mezonetového typu s celkovou výmerou 45 m2. Apartmán sa nachádza v samostatnom objekte na dvore rodinného domu a obklopuje ho pozemok vo veľkosti 1000 m2, ktorý Vám dodá dostatočné súkromie. V objekte nájdete malú predsieň, kúpeľňu, obytnú miestnosť  vybavenú kuchynskou linkou a oddelenú spálňu na poschodí, do ktorej sa zmestia až štyria dospelí ľudia. Vybavenie objektu zahŕňa okrem iného keramickú varnú dosku, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu, televízor so satelitom, rádio s  CD prehrávačom. V objekte je bezplatné Wi-Fi pripojenie, či využitie ohniska, vonkajšieho grilu, terasy, detského ihriska, trampolíny. V cene je zahrnuté aj kryté parkovacie miesto. Za poplatok je možné navštíviť súkromnú saunu.

Zaujímavosti v okolí Liptovského Mikuláša
Výhodná poloha nášho ubytovania Vám dáva možnosť počas svojej dovolenky toho prežiť naozaj veľa a nakombinovať všetky aktivity tak, aby si na svoje prišli všetci členovia Vašej výpravy, ako deti, tak aj dospelí.

V letnom období je najlepšou voľbou vydať sa na poriadnu horskú túru – príjemné trasy všetkých náročností nájdete v blízkych Západných i Nízkych Tatrách. Veľa našich klientov volia možnosť priviesť si vlastné horské bicykle, pre ktoré je okolitá krajina ako stvorená. V okolí je tiež mnoho príležitostí na vodné športy. V lete (máj–október) je otvorená jedna z najdôležitejších slovenských archeologických lokalít Havránok, kde je na starom keltskom osídlení obľúbený archeoskanzen. Príjemný výlet si môžete urobiť k Demänovským jaskyniam alebo k priehrade Liptovská Mara. Po návrate z náročného výletu si môžete sadnúť si k ohnisku alebo si niečo upiecť na záhradnom grile.

V zimnom období sa môžete naplno venovať všetkým zimným športom. Ak ste milovníkmi bežiek, môžete na nich vyjsť doslova rovno z prahu apartmánu. Neďaleko od nás nájdete niekoľko zimných rezortov, napríklad zimné stredisko Jasná (19 km) alebo Opalisko (10 km).

Po celú sezónu majú návštevníci nášho apartmánu možnosť podrobne preskúmať Liptovský Mikuláš a jeho pamiatky. V meste je mimo iného i niekoľko múzeí a galérií, ktoré stojí za to navštíviť: napríklad Dom fotografie alebo Galériu P. M. Bohúňa. Bezkonkurenčne najobľúbenejšou atrakciou v okolí je aquapark Tatralandia, do ktorého rady chodia predovšetkým deti a ktorý má možnosť krytého i vonkajšieho kúpania.